Fish Hunt

Lovíme v onlinu s Fish&Hunt


Fish&Hunt je společnost zabývající se prodejem loveckých a outdoorových oděvů, luků, zbraní a doplňků. Kromě kamenných prodejen provozují také vlastní e-shop.

Našim úkolem bylo zajistit analýzu trhu, zpracovat data a zprovoznit webové stránky včetně webové analytiky.

Přední příčky ve vyhledávání a vysoká návštěvnost.

Dali jsme si práci se zpracováním dat a zjistili, co zákazníci ve spojení s daným odvětvím hledají a jak to hledají. Na základě zjištěných informací jsme připravili obsah a upravili web.

Jaký byl výsledek? V rámci odvětví jsme se za krátkou dobu dostali na první stránku v lokálním vyhledávání a na nejrelevantnější klíčová slova jsme dosáhli nejvyšších pozic. Takže zákazníci mohli jednoduše narazit na web a zjistit si více informací, což byl náš cíl.

Důvěra a čísla

Tím, že tisíce uživatelů navštívilo webové stránky se Fish&Hunt začal stávat důvěryhodnou firmou. Ze všech návštěvníků spadalo do naší nejrelevantnější cílové skupiny 63 % uživetelů.

Všechny trasy vedou do fish&huntu

Vzhledem k tomu, že má Fish&Hunt vlastní obchodní centrum zaměřené na outdoor, lukostřelbu a myslivost, bylo cílem dostat zákazníky do areálu. Proto jsme využili lokální SEO a zaměřili se na prezentaci místa.

Jaký to mělo efekt? Počet tras se zvedl o 130 % a interakce s místem dokonce o 239 %.

Známe čísla a nelžeme si do kapsy

Na naše doporučení vedení souhlasilo s implementací webové analytiky, a proto jsme měli možnost zjistit, jak jednotlivé kroky ovlivnily návštěvnost a jaký byl přínos naší spolupráce.

vyhledávání na googlu - fish hunt
vyhledávání na seznamu - fish hunt

čas se chválit

Zásluhou naší práce jsme po spuštění dostali na web tisíce návštěvníků, vybudovali povědomí o firmě a podpořili prodeje. To vše bez použití jediné koruny na placenou reklamu.

Nečekejte a

Vystřelte do černého jako Fish&Hunt

Kontaktujte nás